Opis produktu

Sklep Magia Wnętrz

Założenia projektu:

  • Przygotowanie strony prezentującej materiały do aranżacji wnętrz.
  • Optymalizacja całej witryny pod kątem SEO oraz  RWD.
  • Przygotowanie podstrony blog w celu zwiększenia ilości treści w serwisie.
  • Zaprojektowanie atrakcyjnej formy prezentacji materiałów w serwisie.
  • Analiza oraz wdrożenie odpowiednich słów kluczowych w tytułach postów w celu zwiększenia ilości wyświetleń w wynikach wyszukiwania.
  • Przyjazny i łatwy w obsłudze panel administracyjny do tworzenia nowych wpisów.
  • Szkolenie z zakresu obsługi oraz tworzenia atrakcyjnych treści na stronie oraz podstronie blog.
ZOBACZ STRONĘ ON-LINE
ROZPOCZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

Szczegóły tworzą całość

Kolejny projekt realizowany dla Pracowni Projektowania Wnętrz Pani Małgorzaty Czapli. Strona ma na celu prezentację materiałów używanych przez pracownię przy projektowaniu wnętrz, możliwości aranżacji pomieszczeń przy wykorzystaniu najnowszych możliwości technicznych. Dzięki stronie możliwe jest pokazanie konkretnych materiałów jak prezentują się w danym pomieszczeniu.

Zastosowanie przez nas slidów do prezentacji materiałów pozwala na łatwe przeglądanie galerii fotografii na wszystkich urządzeniach mobilnych a przy tym nie zabiera miejsca na stronie – galerie składają się z kilkudziesięciu fotografii każda.

W każdym z realizowanych przez nas projekcie staramy się aby główna strona odzwierciedliła charakter firmy oraz tym czym się dana firma zajmuje / specjalizuje. Przygotowaliśmy baner, który składa się z kilku części i wskazuje najważniejsze działy na stronie. Hasło „Mieszkaj piękniej” oddaje to co strana chce przekazać.

Przygotowany projekt przyszłościowo ma rozrosnąć się o sklep internetowy z szybkimi płatnościami oraz połączeniem  z platformami aukcyjnymi.

Design powinien być przyjazny dla użytkowników

Jesteśmy tu aby pomóc w kreacji twojego biznesu!

Poprzez sprawdzone rozwiązania, innowacje oraz kompleksową ofertę.

Rozpocznijmy współpracę!